KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11611081
nr 1161 1081
Eric Cederberg
(1897-1984), Sverige
Akvarell, Motiv från Arild, signerad, 1930, bladets mått: 26x37
Eric Cederberg, svensk målare född 1897, död 1984.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 februari 2018
kl 18:52:28
10/2 10:55:19
100 kr
12/2 18:47:29